Identyfikacja wizualna - wizytówka

Projekt Wizytówki

Wizytówka, to niewielki kartonik o wielkiej sile. Stanowi ona niezwykle istotny element podczas komumunikacji w biznesie. To właśnie wizytówka jest znaczącym źródłem informacji o naszej firmie. Mówi naszemu kontrahentowi kim jesteśmy i czym się zajmuje nasze przedsiębiorstwo. Wizytówka umożliwia pozostawienie naszemu rozmówcy danych kontaktowych i ułatwia nawiązanie relacji biznesowych. Dlatego też to nierozłączne, jedno z podstawowych i z pewnością pierwsze z narzędzi pracy z kontrahentem.


W związku z tym, szalenie ważne jest to w jaki sposób zaprezentujemy się na tymże "kawałku papieru", budując niejako pierwsze wrażenie naszej osoby i firmy. Należy więc zwrócić szczególną uwagę na odpowieni projekt graficzny, dobrze dobraną formę, kolorystykę, przejrzystość czy czytelność wizytówki. Odpowiednia koncepcja wizytówki oraz zaprezentowane na niej informacje powinny wzbudzać zaintersowanie, przykuwać uwagę i zapadać w pamięć, zachęcając do kolejnych kontaktów z firmą.


Zamawiając projekt graficzny wizytówki w IceMedia masz pewność, że spełni on Twoje naśmielsze oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej odzwierciedlić branżę oraz charakter Twojego przedsiębiorstwa. Stawiamy na oryginalność, ponadczasowość i kreatywność w naszych projektach.

.
Tworzenie wizytówki

Przy powstawaniu wizytówki istotne jest kilka czynników. Ważną rolę odgrywają: kolor, układ, szata graficzna, jak również czytelność oraz kreatywność. Tworząc nasze projekty patrzymy na firmę globalnie, dbając o spójność wizerunku, estetykę, charakterystykę branży oraz potrzeby i upodobania Klienta.


USTALAMY

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, tworząc niepowtarzalny projekt, dopasowany do jego branży oraz potrzeb. Pierwszym krokiem podczas tworzenia wizytówki jest ustalenie jakie są oczekiwania oraz upodobania Klienta, jak wyglądają stworzona dotychczas identyfikacja wizualna oraz materiały reklamowe.

Jeśli nie masz pomysłu, dopiero zaczynasz i nie wiesz jak ma wyglądać Twoja wizytówka, podpowiemy, zaproponujemy, razem stworzymy całość.


TWORZYMY

Na podstawie zebranych informacji tworzymy 3 projekty. Klient ma możliwosć wyboru oraz modyfikacji wybranego projektu. Staramy się, aby każdy z projektów był realizowany w jak najszybszym czasie. Po akceptacji klienta przygotowujemy pliki do druku.


DRUKUJEMY

Kiedy mamy już gotowy, zaakceptowany projekt wizytówki, przesyłamy ją do druku. Dzięki temu, że współpracujemy ściśle z drukarniami, masz gwarancję bardzo dobrej ceny oraz sprawdzonej, najwyższej jakości wydruku. Nie musisz martwić się i szukać drukarni, całość - od koncepcji, przez projekt, po wydruk, jest na naszej głowie